Partnerzy

Posiadacz ważnej Karty Klubowej Klubu EUROGYM uprawniony jest do otrzymania rabatu w wysokości 30% na bilety lotnicze zakupione za pośrednictwem Why Not FLY. Zniżka dotyczy opłaty serwisowej (TF) przy zakupie regularnych linii lotniczych.

 

finezja logo1

Zapraszamy wszystkich posiadaczy Karty Klubowej EUROGYM do korzystania z usług Salonu Kosmetycznego Finezja w Krośnie - www.finezja.vpl-krosno.pl .

Każdy Klubowicz EUROGYM-u otrzymuje 10% rabat na wszystkie zabiegi pielęgnacyjne i zabiegi laserowe. 

Wszyscy Klienci Salonu Kosmetycznego Finezja otrzymują 15% zniżkę na zakup karnetów miesięcznych na siłownię i zajęcia grupowe fitness. 

 

new balance

Posiadacz ważnej Karty Klubowej Klubu EUROGYM uzyskuje 10% rabat na wszystkie wyroby marki New Balance (na towar wcześniej nieprzeceniony) w sklepie '13' na Rynku 13 w Krośnie. 

Dodatkowo, każdy Klient sklepu '13' na podstawie paragonu uzyskuje 10% rabatu na bilety miesięczne na siłownię OPEN lub zajęcia fitness oraz 5% rabatu na pozostałe usługi Klubu EUROGYM.  

 

logo artKino

artrKino zaprasza posiadaczy karnetów z Klubu EUROGYM do odwiedzania naszego kina. Czekają na Państwa zniżkowe ceny biletów na filmy. Po okazaniu w kasie Karty Klubowej mogą Państwo zakupić bilet w cenie promocyjnej. Cena biletu w zależności od danego tytułu. Promocja trwa do końca czerwca 2017 roku.

 

logo 4b 4p

Nasi Klubowicze, ich znajomi i członkowie rodziny za okazaniem ważnej Karty Klubowej Klubu EUROGYM uzyskują 20% rabatu na roczne kursy języka angielskiego i/lub francuskiego u naszego partnera Studio Języków Obcych - 4 BUSINESS & 4 PEOPLE. Zapisy na kursy pod nr tel: 693 426 276. 

Dodatkowo, posiadacze Voucherów Rabatowych wystawionych przez naszego partnera Studio Języków Obcych - 4 BUSINESS & 4 PEOPLE otrzymują zniżkę 15% na usługi Klubu EUROGYM. 

 

Studencka-karta-rabatowa-obrazek sredni 4015038

Wszyscy posiadacze STUDENCKIEJ KARTY RABATOWEJ wydanej przez Centrum Dziedzictwa Szkła uzyskują w Klubie EUROGYM w Krośnie następujące rabaty:

- 20% rabatu na karnety i bilety miesięczne na siłownię i zajęcia fitness oraz 10% rabatu na saunę, korty Ricocheta, platformę wibracyjną i solarium. 

Rabaty mają zastosowanie od aktualnego cennika Klubu. 

Zachęcamy posiadaczy Karty do skorzystania z bardzo atrakcyjnej promocji.   

 

zwykle-biale tlo-k112

Klub EUROGYM w kwietniu 2014 roku stał się patronem Serwisu Informacyjnego KROSNO112.PL. 

Krosno112.pl to przede wszystkim miejsce gdzie będziemy mogli dowiedzieć się z jakimi zadaniami na codzień zajmują się strażacy, policjanci czy zespoły ratownictwa medycznego oraz jakie trudy pokonują.

Klub EUROGYM z Serwisem KROSNO112.PL prowadzić będą cyklicznie akcje promocyjne. 

 

B JPG

Wspieramy działalność profesjonalnej Szkółki Piłkarskiej BENIAMINEK w oparciu o program akceptacji BILETÓW TRANSFEROWYCH przekazywanych cyklicznie rodzicom podopiecznych szkółki. 

W 2015 roku objeliśmy patronatem Krośnieńską Ligę Rodziców, która została zapoczątkowana z końcem roku 2015. 

Więcej o Szkółce można przeczytać na stronie: Szkółka piłkarska BENIAMINEK

 

 

HALA KROSNO

W 2015 roku nawiązaliśmy współpracę z nowopowstałym obiektem pod balonem, mającym potencjał stać się bazą dla rozgrywek piłkarskich w Krośnie.

Wspólne działania mają zmierzać w kierunku organizacji imprez sportowych dla większej publiczności.       Od samego początku udostępniamy naszą bazę noclegową - Karpackie Pokoje dla uczestników obozów zimowych, letnich jak i młodych piłkarzy biorcących udział w turniejach organizowanych na hali pod balonem.

Zapoznaj się z ofertą: HALA KROSNO 

 

1670x750

Krosball - ligi piłkarskie to rozgrywki futbolowe dla wszystkich miłośników piłki nożnej w Krośnie i okolicach.Organizatorem zmagań jest Hala Krosno, a wszystkie spotkania są rozgrywane na naszym obiekcie. A nam jest bardzo miło wspierać rozgrywaki ligi. 

Zapoznaj się z ofertą: HALA KROSNO

 

unnamed

Klub EUROGYM promuje swoje usługi w nowej mobilnej aplikacji MAPA OKAZJI będącej produktem ALIOR BANKU/ALIOR SYNC. 

W dostępnej aplikacji udostępniliśmy określone "OKAZJE ZAKUPOWE". 

https://partner.mapaokazji.alior.pl/

Dodatkowo, posiadacze karty ALIOR BANKU/ALIOR SYNC uzyskują 7% rabat przy płatnościach kartą na usługi Klubu EUROGYM. 

Zapraszamy wszystkich Klientów ALIOR BANKU do Klubu EUROGYM.

 

podkarpacki klub biznesu 109488

 

Nam bardzo podoba się inicjatywa zapoczątkowana kiedyś przez Podkarpacki Klub Biznesu, który powstał by wspierać i integrować środowisko przedsiębiorców i pracodawców Podkarpacia.

Już teraz pracownicy firm należących do Podkarpackiego Klubu Biznesu mogą skorzystać z usług Klubu EUROGYM, Klubu ATOMsfera i Karpackiech Pokoi z 15% rabatem po okazaniu specjalnej Karty Programu. 

Zapraszamy wszystich posiadaczy specjalnej Karty Programu do skorzystania z promocyjnych cen na wszystkie usługi w/w punktów partnerskich przy ul. Bursaki 45. 

 

success logo

Naszym kolejnym partnerem zostaje Szkoła Języków Obcych SUCCESS w Krośnie.

Klub EUROGYM oferuje dla wszystkich Kursantów SJO SUCCESS:

> 15% rabat na wszystkie karnety na siłownię i zajęcia fitness
> 10% zniżki na kręgle
> 10% rabat na wynajęcie kortów do Ricocheta
> 5 zł do wykorzystania w Salonie Masażu.

Klub EUROGYM oferuje dla wszystkich Pracowników SJO SUCCESS:

> 20% rabat na wszystkie karnety na siłownię i zajęcia fitness
> 10% zniżki na kręgle
> 10% rabat na wynajęcie kortów do Ricocheta
> 10 zł do wykorzystania w Salonie Masażu.

SJO SUCCESS zaprasza wszystkich Klubowiczów EUROGYM do zapisów na kursy językowe z 10% rabatem.

 

basen logo

Miło nam powitać w gronie naszych partnerów Zespół Krytych Pływalni w Krośnie. 

Posiadacze Karty Klubowej EUROGYM uzyskują 20% więcej przy zakupie karnetu o wartości 100,00 zł. Kwota do wykorzystania na usługi oferowane przez Zespół Krytych Pływalni wyniesie wtedy 120,00 zł.

Zapraszamy do obiektów Zespołu Krytych Pływalni w Krośnie:

> Kryta Pływalnia ul. Sportowa 8,
> Kryta Pływalnia ul. Wojska Polskiego 45a

Dodatkowo, osoby, które posiadają KARNET wstępu na basen wydany przez Zespół Krytych Pływalni w Krośnie uzyskują w Klubie EUROGYM następujące rabaty:

> 15% na wszystkie usługi oferowane przez Klub.

Zapraszamy do korzystania z oferty. 

 

laguna logo

Pralnia ekologiczna LAGUNA w Krośnie oferuje usługi pralnicze w systemie Electrolux Lagoon zatwierdzonym przez The Woolmark Company. 

Klubowicze EUROGYM za okazaniem Karty Klubowej uzyskują 10% zniżkę na usługi pralnicze. 

Klienci pralni Laguna okazując Kartę Stałego Klienta upoważnieni są do otrzymania 15% zniżki na wszystkie karnety usług Klubu EUROGYM. 

Więcej szczegółowych informacji na temat usług pralni można uzyskać na stronie internetowej pralni: www.laguna-krosno.pl 

Zapraszamy do skorzystania z ciekawej alternatywy dla tradycyjnych pralni chemicznych.

 

1292297 450072505113248 1060991872 o

Niezwykłe, wyjątkowe i klimatyczne dekoracje na imprezy okolicznościowe wykonywane są w Pracowni Magdy. Pomysły na aranżację wnętrz Pani Magda ma mnóstwo. 

Skorzystaliśmy z usług Pani Magdny przy wystroju sali klubowej Klubu ATOMsfera z Okazji Imprezy Halloween. Nam jak i uczestnikom zabawy dekoracja się bardzo spodobała. 

Niebawem skorzytamy z usług Pracowni Magdy ponownie.

 

577549 542683202489964 1335892699 n

Gabinet Podologiczny ORCHIDEA to miejsce, które łączy troskę o piękne i zdrowe ciało z odpoczynkiem i relaksem, intymnością i dyskrecją. Jest to jedyny gabinet specjalistyczny z zakresu podologii (specjalistyczna pielęgnacja stóp), oferujący diagnostykę, postępowanie zachowawcze oraz profilaktykę w obrębie stóp.

Klubowicze EUROGYM-u już teraz mogą skorzystać z zabiegów w gabinecie z 15% rabatem. 

Klienci gabinetu ORCHIDEA mają przyznany 15% rabatu na zakup karnetów Klubu EUROGYM w Krośnie.

* Skorzystaj już teraz z BEZPŁATNYCH KONSULTACJI. 

 

logo sportteam

Jesteś Klientem Sklepu Sportowego SPORT-TEAM w Krośnie? Okazując paragon zakupu ze sklepu uzyskujesz 20% rabat na zakup karnetów na usługi Klubu EUROGYM. 

Klubowicze EUROGM-u uprawnieni są do 10% rabatu na zakup produktów w SPORT-TEAM. 

 

na fali logo

Pływanie to samo zdrowie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z promocji na 10 lekcji pływania w szkole "Na fali". Dla Klubowiczów EUROGYM 10 lekcji za 250 zł. 

Wszyscy Klienci szkoły "Na fali" uzyskują 15% rabat na zakup wszystkich karnetów. 

 

wspieramy tie break2 1

Wszystkim członkom Klubu Kibica oraz posiadaczom karnetów lub biletów na sitkówkę przsługuje zniżka w wyskości 20% na zakup karnetów na siłownię, fitness, treningi oraz masaże w ramach przystąpienia Klubu EUROGYM do programu lojalnościowego Krośnieńskiego Stowarzyszenia Siatkówki KSS Karpaty Krosno "TIE BREAK". 

 

vb logo

Posiadacze ważnych Kart Klubowych uprawnieni są do otrzymania 10% zniżki na całość oferty butiku (z wyłączeniem wyprzedaży/przecen). 

Posiadcze Kart Stałego Klienta VB otrzymują rabat 20% na zakup karnetów na siłownię i fitness oraz 10% rabat na masaże i zabiegi pielęgnacyjne. 

 

fotothumb

Specjalnie dla pasażerów firmy przewozowej BARBARA BUS przygotowaliśmy cykliczne promocje zachęcające do skorzystania z usług w naszym klubie w promocyjnych cenach. 

Zachęcamy do odbycia podróży linią Krosno-Kraków-Krosno z Barbarą Bus.  

 

fs1

 

Zapraszamy do zaglądnięcia na nowy portal motywacyjny fabrykasily.pl | Trening | Dieta| Suplementy | Motywacja |

 

 

LOGO ZEMSTA MALE LATO kopia

 

Miło jest nam wesprzeć sportową a jednocześnie lokalną inicjatywę "Cykl Podkarpackich Biegów Górskich ZEMSTA". Do udziału w zaplanowanych biegach zachęcamy wszystkich miłośników biegania, boot campu czy nordic walking. 

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.krosnobiega.pl 

 

image001 

 

Z Bieszczadzką Kartą Turysty taniej. Każdy posiadacz takiej karty uprawniony jest do otrzymania 20% rabatu przy zakupie karnetów na siłownię i fitness. 

• Karta Turysty uprawnia do zniżek na wybrane produkty i usługi udzielanych przez Partnerów uczestniczących w programie w czasie obowiązywania karty.

Wszelkie informacje o Bieszczadzkiej Karcie Turysty i partnerach honorujących kartę można zanleźć na stronie: Bieszczadzka Karta Turysty

 

karta duzej rodziny www 

Od 1 września 2015 roku jesteśmy punktem partnerskim programu ogólnopolskiego Karta Dużej Rodziny - Karta Dużej Rodziny.

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych.

Każdy posiadacz takiej karty jest uprawniony do otrzymania 20% rabatu na zakup karnetów na siłownię, karnetów na zajęcia fitness, karnetów na masaże i karnetów na treningi personalne.

 

 

logo ALBI konikJPG 

Jesteś miłośnikiem sportów wodnych, lubisz pływać?

Spróbuj swoich sił w nurkowaniu z Klubem Działalności Podwodnej ALBI Krosno. 

Nasi Klubowcze mogą uzyskać 15% rabat na szkolenie jak i osoby będące Klubowczem Albi otrzymują 15% rabat na zakup karnetów na siłownię i fitness. 

Więcej informacji o klubie: http://albikrosno.pl/

 

freebee