O nas

Klub EUROGYM to połączenie profesjonalnej siłowni wraz z centrum fitness i relaksu, stworzone z myślą o wszystkich, zarówno początkujących jak i zaawansowanych miłośnikach sportu i zdrowego trybu życia.

Klub EUROGYM jest kolejną inicjatywą zapoczątkowaną przez Centrum Zdrowia EUROMED Sp. z o.o. które funkcjonuje na rynku usług medycznych od lipca 2005 roku. Celem działania firmy jest świadczenie usług medycznych służących zachowaniu, przywróceniu i poprawie zdrowia, a także profilaktyka zdrowotna i inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia.

Naszą misją jest wywieranie pozytywnego wpływu na naszych Klientów i ich życie, poprzez dostarczanie najlepszej oferty zajęć grupowych fitness i programów treningowych, w ciągły sposób dostosowując nasze rozwiązania do potrzeb naszych Klientów. 

Ideą działalności jest, by w Klubie EUROGYM, każdy znalazł coś dla siebie. Oddajemy naszym Gościom do dyspozycji profesjonalne, bezpieczne urządzenia wykorzystywane w treningach indywidualnych i grupowych.

Nasza kadra instruktorów i trenerów z określonych dziedzin sportu pomoże naszym Klientom w budowie określonego planu treningowego jak i jego realizacji.

OBSŁUGA KLIENTA - RECEPCJA 

Natalia Gęsiak  absolwentka Wyższej Szkoły i Zarządzania w Rzeszowie na wydziale Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalność: Grafika Komputerowa. W wolnym czasie lubi podróżować i aktywnie spędzać czas. Miłośniczka górskich wędrówek i jazdy na rowerze. Interesuje się fotografią i kosmetologią. Miła, komunikatywna i pozytywnie nastawiona do ludzi.

Natalia Szczurek – absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie na kierunku Turystyka i Rekreacja, specjalność: Turystyka uzdrowiskowa, Wellness i SPA. W wolnym czasie uwielbia podróżować, spędzać czas ze znajomymi oraz czytać książki. Jest osobą pozytywnie nastawioną do otaczającego ją świata, energiczną i uśmiechniętą. Lubi kontakty z ludźmi i przede wszystkim ceni sobie u nich szczerość .

Justyna Szydło – absolwentka Liceum zawodowego w Krośnie na kierunku: renowator zabytków architektury. Pozytywna, uśmiechnięta, lubiąca kontakt z ludźmi. Uwielbia wędrówki górskie i fotografię, a najlepiej łączyć obie te pasje. Otwarta na nowe doświadczenia, optymistka.

Sławomir Wójcik – absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, na kierunku filologia angielska. Miłośnik podróży dalekich i bliskich. Pasjonuje się sportem, a w szczególności uprawianą amatorsko siatkówką. Propagator zdrowotnych i rekreacyjnych walorów płynących z zażywania kąpieli saunowych. W kontaktach międzyludzkich ceni sobie szczerość i lojalność. 

KADRA TRENERÓW, INSTRUKTORÓW I REHABILITANTÓW

Aleksandra Marosz – absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, od 2010 r. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności Fitness - nowoczesne formy gimnastyki, uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i konwencji. Zakochana w fitnessowym świecie. Przeszła drogę od uczestnika do instruktora. Miłośniczka dynamicznych form ruchu. Charyzma, niespożyta siła i wulkan pozytywnej energii. Zawsze uśmiechnięta i pełna pomysłów. Fitness jest jej pasją oraz sposobem na dobre samopoczucie. Pasjonatka zdrowego stylu życia i ruchu we wszelkim możliwym wydaniu. Efektywne treningi i dawka pozytywnej energii to jej specjalność, a uśmiech klientów jest dla niej największą nagrodą.

Joanna Panocha – magister fizjoterapii na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Terapeuta metody Mckenziego na poziomie zaawansowanym i metody PNF. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z dziedziny rehabilitacji m.in. kurs Thera-Band oraz Taping Sportowy w rehabilitacji. Nieustannie doskonali swoją wiedzę i umiejętności. Zajmuje się leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa, usprawnianiem pacjentów neurologicznych i po urazach barków, kolan oraz innych części ciała. W pracy z pacjentem tworzy jedną drużynę nastawioną na sukces. Ambitna, kreatywna, ciągle szuka nowych rozwiązań. Wymaga dużo od siebie i swoich pacjentów, a dzięki temu osiąga zamierzony cel. Uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia, zawsze chętnie służy pomocą. Na co dzień aktywna mama, która nie potrafi się nudzić. Sama regularnie uczęszcza w zajęciach fitness, uwielbia pływać i jeździć na nartach. Pełna pozytywnej energii i pasji, która chce przekazać innym ludziom. Uśmiech i zadowolenie pacjenta równa się uśmiech terapeuty.

Marcin Lupa – magister fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ukończył kurs na Instruktora kulturystyki w Europejskim Centrum Sportu, który był prowadzony przez Mistrza Świata w Kulturystyce - Piotra Głuchowskiego. Uczestnik szkoleń z zakresu dietetyki i suplementacji oraz metodyki treningu prowadzonych przez specjalistów z Mauricz Training Centre. Pozytywne nastawienie w każdej sytuacji to jego motto przewodnie. Osoba pogodna, otwarta, która od wielu lat powiązana jest ze sportem. Siłownia i fitness są dla niego jednym z najlepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu, dzięki którym można poprawić nie tylko swoją sylwetkę i kondycję, ale również samopoczucie. Przykłada szczególną uwagę do techniki wykonywania ćwiczeń, ponieważ wychodzi z założenia, iż nie liczy się ilość lecz jakość treningu.

Paula Rąpała   absolwentka Wydziału Medycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku fizjoterapia, która w dalszym ciągu pogłębia swoją wiedzę z tego zakresu. Ze sportem związana od najmłodszych lat, szczególnie z piłką siatkową, z którą przez pewien czas miała styczność zawodowo. Zamiłowanie do treningów i siłowni przedłożyło się na ukończenie kursu trenera personalnego. Z uśmiechem na twarzy poszerza swoje horyzonty i chce zdobywać więcej umiejętności z tematyki fitness. Pomoc innym daje jej radość i dalszą motywację do działania.

Mateusz Zięba  absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją trener personalny. Pasjonat sportów sylwetkowych, sztuk walki i zagadnień z dziedziny dietetyki. Instruktor Karate stylu Oyama oraz posiadacz trzeciego stopnia Kyu. Osoba niezwykle aktywna fizycznie, która z zamiłowania podejmuje wszelkie formy treningu fizycznego. Specjalizuje się w treningu kulturystycznym i funkcjonalnym z wykorzystaniem TRX oraz kettlebell. Interesuje się militariami i władaniem bronią z dawnych epok. Osoba pozytywnie nastawiona do świata i wytrwale realizująca postawione przez siebie cele i zadania. Nie bacząc na przeciwności, zawsze stara się doprowadzić sprawy do końca. Nieustannie pracuje nad rozwojem swojej sprawności i sylwetki. Pieczołowicie przykłada się do ćwiczeń i treningów. Według niego nie istnieją bariery, których nie można pokonać.

Dariusz Armata – absolwent Medycznej Szkoły Policealnej im. Rudolfa Weigla w Jaśle z uzyskanym tytułem Technika masażysty. Aktualnie student Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku fizjoterapia. Pracuje w jednym z sanatoriów uzdrowiskowych w Iwoniczu Zdroju. Wykonuje zabiegi w zakresie kinezyterapii i fizykoterapii, specjalizuje się w masażu leczniczym. W jego kręgu zainteresowań od wczesnych lat dzieciństwa jest piłka nożna, od czasów studiów jeździ na snowboardzie. Sporty te pozwalają mu na utrzymanie prawidłowej kondycji fizycznej oraz psychicznej jak i doskonalenie swoich umiejętności. Od roku jest stałym bywalcem siłowni. Rzeźbi sylwetkę i pogłębia wiedzę z zakresu dietetyki i zdrowego stylu życia. Pochwały od zadowolonych klientów są jego największą motywacją do dalszej pracy jak i rozwoju zawodowego.